Water Agaat
Water Agaten zijn bijzondere stenen, ze zijn gevuld met veelal lucht en water. De vloeistof van een wateragaat
kan van kort geleden tot miljoenen jaren oud zijn. Ze kunnen een poreus oppervlak hebben waardoor het water
kan verdampen, leg ze daarom regelmatig in een bakje water.
Deze stenen bevatten dus het element water dat een connectie heeft met emoties, gevoelens en flexibiliteit. Er
wordt gezegd dat deze kristallen je helpen de ware gevoelens van jezelf en van anderen te herkennen en te
begrijpen. Ze stimuleren je empatische vermogen, maken gevoelig en verantwoordelijk en helpen je bij
traumatische ervaringen en je transformatieproces. Ook zorgt de steen voor acceptatie en zelfvertrouwen. Ze zijn
zeer behulpzame instrumenten bij heling omdat ze het lichaam ontvankelijk voor de behandeling maken. Ze
versterken ook de genezende kracht van andere kristallen. De steen stabiliseert lichaam, geest en de aura en
verwijdert negativiteit. Hij geeft liefde en bescherming en helpt bij woede en stress. Water Agaten zijn sterk
verbonden met Moeder Aarde. Behalve dat de steen een aarde verbinding heeft is hij ook sterk verbonden met
de hoger chakra’s die hij kan helpen te openen en helpt om in contact te komen met je hogere zelf en de
Engelenwerelden. Daarom is hij zo geschikt in deze tijd van transformatie. Hij verhoogt je bewustzijn en verbindt
je met de eenheid van het leven. Hij activeert het 3e oog chakra en de kruinchakra. Het Licht dat deze steen
uitstraalt zorgt voor oneindige schoonmaak van de chakra’s. Het is een steen van Verandering en van Licht die je
helpt ontwaken. Door zijn aardende eigenschappen help de steen je om goed in je lichaam te blijven en om
makkelijk door veranderingen die nodig zijn heen te gaan. Hij motiveert groei in alle aspecten van het leven. Ook
is het een steen van communicatie die je aanmoedigt om de waarheid te spreken, hij stabiliseert de rechter en
linkerhersenhelft en zorgt voor een betere concentratie. Agaat transformeert negatieve energieën. Goed voor de
spijsvertering, de maag, ogen en de baarmoeder. Reinigt het lymfstelsel en de alvleesklier, verstevigt de
bloedvaten en geneest huidaandoeningen.

Wie is Siepie's

Siepie's is een winkel en webshop voor edelstenen en mineralen.

Mijn naam is Simone, al heel mijn leven "Siepie" for friends. Aangezien de stenen mijn vrienden zijn was de naam voor de winkel snel gekozen. 
Ik ben de winkel in 2017 ook alleen begonnen dus dat paste wel. Sinds 2019 is ook Angela, mijn zus, dagelijks te vinden in de winkel. Zij is ondertussen echt mijn steun en rechterhand geworden in de winkel.

Mijn hele leven ben ik al gefascineerd door edelstenen en mineralen, het is zo mooi hoe het door moeder aarde gecreëerd wordt, hoe zoiets kan "groeien" en ontstaan in de natuur. 
Dan heb ik het nog niet over de energie en kracht die mineralen bij zich hebben. Ik ben zo blij dat ik heb mogen ervaren in mijn leven wat de energie van 'edel'stenen kan ondersteunen in processen die we door maken. Dat wil ik graag met je delen. 
Mijn passie ligt dan ook bij de mineralen die de natuur ons aanbiedt. Vele winkels verkopen synthetische, gekleurde of gemanipuleerde stenen. Dat is in mijn ogen in zoverre oké als men daar eerlijk over is. Maar helaas worden dit soort stenen vaak als echte edelstenen uit de natuur aangeboden of zelfs onder een andere naam verkocht om er meer geld voor te vragen. 
Dat doen wij dus niet. Ja, we verkopen deze stenen wel maar zullen altijd vermelden, in zoverre wij het weten, dat het om een synthetische, gekleurde of gemanipuleerde steen gaat. 
Eerlijkheid duurt het langst, niet waar? 
En Moeder aarde biedt ons zoveel krachtigs en moois, dat eer ik met liefde.

Kom jij een keer sfeer proeven bij Siepie's? 
Je bent van harte welkom.
Met liefde....

© 2017 - 2023 Siepie's edelstenen en mineralen | sitemap | rss